Crossový bicykel MAXBIKE Aras 16" matný+zelená

Dočasne nedostupný

Crossový bicykel pre rekreačných cyklistov od českého výrobcu bicyklov MAXBIKE s viac než 25 ročnými skúsenosťami.

Dostupné veľkosti: 16"

587,00 €

Technický popis

  • Komponenty: Shimano Alivio 3x9 V - brake

  • Hmotnosť: 13,60 kg (vel. 18)

  • Vidlice 700C: Suntour NEX HLO

  • Zapletená kola: Shimano Altus TX500 / Remerx Dragon 622 černý 36d

  • Radenie: Shimano Altus-9 SL-M2000 objímka

  • Brzdy: Shimano BRT400

  • Prehadzovačka: Shimano Alivio RD-M3100 SGS 9-rychlostná, čierna


Veľkosť rámu

Výber výšky rámu závisí od mnohých aspektov (telesné proporcie jazdca, štýl jazdy, počet najazdených kilometrov). Údaje v tabuľke sú orientačné. Pri konečnej voľbe veľkosti rámu Vám radi poradíme.

O výrobcovi

Firma MAXBIKE vyrába bicykle už od roku 1994 v Ostrave-Vítkoviciach, kde prebieha skladovanie, montáž i expedícia bicyklov. Pri výrobe sa usiluje o najvyššiu kvalitu našich bicyklov, ktorú zaisťuje výhradne ručnou montážou a osadzovaním originálnymi komponentami. Kvalita bicyklov je daná spôsobom výroby a výberom kvalitných súčiastok.

Viete, ktorý mechanik pre Vás zložil bicykel
Výroba bicyklov prebieha v stojanoch, nie na výrobnej linke. Každý bicykel pre Vás skladá jeden mechanik, ktorý zodpovedá za zloženie bicykla a jeho kvalitu, čím sa výrobca bicyklov MAXBIKE líši od bicyklov z krabice a vy presne viete, kto pre Vás bicykel zložil.

Záleží nám na dlhej životnosti bicykla
Pre presné osadenie súčiastok sa frézujú hlavové trúbky rámu a dosedacie plochy stredového zloženia, čo má vplyv na ďalšiu životnosť súčiastok a Vašu spokojnú jazdu.

Použité súčiastky
Zážitok z jazdy ovplyvňuje výber kvalitných súčiastok. Preto MAXBIKE kladie dôraz na všetky súčiastky, ktoré na bicykle montuje, nielen tie, ktoré je najviac vidieť a preto sa Vám na našom bicykle jazdí dobre.