Cyklistické tretry DMT Prisma 2.0

Perfektná súhra medzi technológiami a dizajnom, to je top model cestných tretier od DMT. Ľahký zvršok z mikro vlákna kombinovaný so sieťovinou ponúkajú excelentnú vzdušnosť. Externá plastová výstuha päty a nový upínací systém ATOP spoločne s novou karbónovou podrážkou poskytujú dokonalé upnutie chodidla a maximálny prenos sily bez strát. Prisma je model ideálny pre ľudí, ktorí požadujú ten najlepší komfort, technológie a úžasný talianský dizajn.

Podrážka: karbónová Toray MR60 systém Look
Vložka:  ASL Thermoforming (3D DMT vložka, ktorú je možné tepelne formovať presne podľa tvaru chodidla. Pomáha  zvyšovať stabilitu a oporu chodidla.)

Upínací systém: ATOP kolieskový
Hmotnosť: 255g (41)
Farba: biela
Dostupné veľkosti : 41, 42, 42.5, 43.5, 44

Podrážka Toray Carbon

Podrážka Toray Carbon

Vložka ASL Thermoforming

VložkyVložky

Moderná 3D anatomická vložka do tretry, vyrobená z pevnej EVA peny s ventilačným AirFlow systémom (obr.1.). Poskytuje stabilitu, komfort a zvýšenie odvetrania chodidla počas maximálneho výkonu a zvýšených teplotných podmienkach. Túto vložku je možné tepelne tvarovať v oblasti päty a klenby chodidla a to jednoducho doma v rúre na pečenie. Presné tvarovanie na chodidlo zvyšuje stabilitu a oporu chodidla tým, že zabraňuje prepadnutiu klenby počas tlaku na pedál, čím znižuje torziu a zaťaženie kolena (obr.2.). Tlmiaca zóna (obr.3.) zas znižuje nadmerný tlak na pätu.

149,00 € 259,00 €