Prečo nás vyhľadávajú (nielen) cyklisti?

Od roku 1992

Rodinná maloobchodná firma založená Milanom Jurčom, bývalým československým cyklistom, dvojnásobným účastníkom Tour de France, medailistom z majstrovstiev sveta v časovke družstiev.

Slovenský obchod

Už 29 rokov premieňame zručnosť slovenských rúk do spoľahlivých služieb a zodpovedného podnikania. Naši zamestnanci obslúžili tisíce cyklistov a na bicykli najazdili milióny kilometrov.

Bezpečný nákup

Na hygiene v predajni si dávame záležať nielen počas epidémie. Bezpečnosť platieb za nákup v e-shope a Vaša ochrana pred zbytočným marketingom je pre nás kľúčová.

Férové ceny

Férové ceny k zákazníkom, ale aj k dodávateľom. Bez zavádzania "zľavami".

Osobný odber

V spolupráci s Packetou a Slovenskou poštou máte u nás k dispozícii 3200+ odberných miest pre zásielky.

Tipy a pozvánky

Odporučíme Vám vhodnú trasu po Liptove, vybavíme Vás mapou a doplníme vodu do fľaše.

Povedali o nás.

Google recenzie
⭐⭐⭐⭐ 4,2/5

Do práce (takmer) vždy na bicykli.

O rozvoj cyklodopravy na Hornom Liptove sa snažíme nielen podporou aktivít pre zlepšenie situácie cyklodopravy na celom Slovensku, ale aj samotným dochádzaním do práce bicyklom, pričom tento spôsob je náš hlavný spôsob dochádzania v jarnom až jesennom období.

Od roku 2017 sa každoročne náš tím zapája od kampane Do práce na bicykli. V rámci kampane do práce a späť najazdil vyše 934 km čím ušetrili viac než 248 kg CO2 v ovzduší.

Obchod od roku 1992.

Rodinná maloobchodná firma bola začiatkom roku 1992 založená Milanom Jurčom, bývalým úspešným československým cyklistom, dvojnásobným účastníkom Tour de France a medailistom z majstrovstiev sveta v časovke družstiev. 

Cieľ bol jasný - predaj kvalitného cyklistického a športového tovaru vrátane odborného servisu bicyklov nevynechajúc snahu o spoločenský prínos v oblasti športu a telesnej kultúry obyvateľov či návštevníkov Liptova.