SERVISNÉ POTREBY.

Keď si chcete rozumieť s bicyklom najlepšie práve vy.

Udržanie vášho bicykla v špičkovej situácii môže byť náročná úloha, ale sme tu, aby sme vám pomohli. Vieme, že môžete byť sám mechanikom.
Udržanie vášho bicykla v špičkovej situácii môže byť náročná úloha, ale sme tu, aby sme vám pomohli. Vieme, že môžete byť sám mechanikom.

CYKLO NÁRADIE PRE KAŽDÝ PRÍPAD.

Naplňte si batoh alebo domácu dielňu.

Zruční domáci kutili oceňujú množstvo náradia, z ktorého si môžu u nás vybrať. Od samostatného centrovacieho kľúča až po kompletné servisné kufríky a stojany.

Kategórie

PRIPRAVTE SA NA DEFEKTY.

Pomôžte v núdzi sebe aj ostatným na trati.

Ach...zase je to tu. Príde, keď to najmenej čakáte. Často vie pokaziť zážitok z celého výletu. Alebo naopak, vďaka nemu sa váš deň môže zrazu stať nezabudnuteľný. V každom prípade, pripravte sa na neho vopred. 

PÝTATE SA...

Načo mi je náradie so sebou?

Na ceste alebo v teréne, vždy treba byť pripravený na neočakávané. Prinajmenšom to znamená, že mať pri sebe okrem mobilu, peňazí a náhradnej duše aj poriadne mutifunkčné náradie sa môže z času na čas hodiť vám alebo aj cyklistom, ktorých stretnete.

Zabrzdil som a vtom som začul nepríjemný kovový zvuk. Vtedy som si uvedomil, že musím navštíviť Milana Jurča. 

biker z Holandska na dovolenke vo Vysokých Tatrách

Viete opraviť aj môj bicykel?

Samozrejme, bicykle takmer každého typu v kamennej predajni aj opravujeme. Je vynikajúce nájsť svoj bicykel po odstávke vždy poriadku. Využite u nás krátke čakacie lehoty na generálnu opravu Vášho bicykla i bicyklov Vašej rodiny. Radi pomôžeme aj s výberom náhradných súčiastok a ich správnym nastavením.