SERVISNÉ POTREBY PRE KAŽDÝ PRÍPAD

Keď si chcete rozumieť s bicyklom najlepšie práve vy.

Udržanie vášho bicykla v špičkovej situácii môže byť náročná úloha, ale sme tu, aby sme vám pomohli. Vieme, že môžete byť sám mechanikom.

Zruční domáci kutili oceňujú množstvo náradia, z ktorého si môžu u nás vybrať. Od samostatného centrovacieho kľúča až po kompletné servisné kufríky a stojany.

Naplňte si s nami batoh alebo domácu dielňu.

Kategórie

PRIPRAVTE SA NA DEFEKTY

Pomôžte v núdzi sebe aj ostatným na trati.

Ach...zase je to tu. Príde, keď to najmenej čakáte. Často vie pokaziť zážitok z celého výletu. Alebo naopak, vďaka nemu sa váš deň môže zrazu stať nezabudnuteľný. V každom prípade, pripravte sa na neho vopred. 

PÝTATE SA...

Načo mi je náradie so sebou?

Na ceste alebo v teréne, vždy treba byť pripravený na neočakávané. Prinajmenšom to znamená, že mať pri sebe okrem mobilu, peňazí a náhradnej duše aj poriadne mutifunkčné náradie sa môže z času na čas hodiť vám alebo aj cyklistom, ktorých stretnete.

Zabrzdil som a vtom som začul nepríjemný kovový zvuk. Vtedy som si uvedomil, že musím navštíviť Milana Jurča. 

- biker z Holandska na dovolenke vo Vysokých Tatrách

Viete opraviť aj môj bicykel?

Samozrejme, bicykle takmer každého typu v kamennej predajni aj opravujeme. Je vynikajúce nájsť svoj bicykel po odstávke vždy poriadku. Využite u nás krátke čakacie lehoty na generálnu opravu Vášho bicykla i bicyklov Vašej rodiny. Radi pomôžeme aj s výberom náhradných súčiastok a ich správnym nastavením.